PRZYDATNE LINKI

O NAS

Nasza firma od ponad 10 lat z powodzeniem realizuje projekty dla sprzedawców Allegro. Mamy ogromne doświadczenie w e-commerce. Jesteśmy autorami pierwszego programu do masowego wystawiania aukcji na Allegro (w czasach gdy jeszcze wystawianie na ten serwis aukcyjny było zupełnie darmowe).

Kolejny krok w naszej działalności to panele reklamowe dla sprzedawców Allegro. Panele które promowały inne aukcje sprzedającego były widoczne na ponad 20 milionach aukcji Allegro.
Nasza główna marka paneli Allegro to www.panelreklamowy.pl która zgromadziła ponad 100 000 sprzedawców Allegro.

Następny projekt to serwis z darmowymi powiadomieniami SMS dla sprzedawców Allegro. Po każdej sprzedaży dostajesz SMSa z informacją jaki przedmiot został kupiony, za jaką cenę i przez kogo - www.allegrosms.pl.

Nasz obecny projekt także jest dedykowany w 100% dla sprzedawców Allegro. Pozwala zwiększyć zasięg sprzedaży produktów przez inne kanały sprzedaży. Obecnie obsługiwane portale nie pobierają opłat od sprzedanych przedmiotów dzięki czemu całość wpłaty od klienta trafia do Państwa.

Przykładowo serwis ogłoszeniowy OLX codziennie odwiedza ponad 4 miliony kupujących. Jest to ogromna baza klientów którzy dokonują zakupów zarówno przez internet jak i stacjonarnie.
W połączeniu z naszym sklepem internetowym zintegrowanym z Allegro i OLX daje to Państwu bezobsługowe narzędzie do dodatkowej sprzedaży produktów. Proszę pamiętać że klienci z OLX to w większości inna grupa niż kupujący na Allegro.

Zapraszamy do bezpłatnych testów naszych narzędzi.
W 95% przypadków podczas testów sprzedają się pierwsze produkty!